Hovedsiden              Faste ruter/tjenester             Biler og redskap              Ansatte              Siste nytt             Bilder              Track & Trace/EDI løsninger
 
   Navn Stilling Telefon dir. Mobil E-post
  Jan Magnussen Daglig leder 37005720. 91336377! jan@transportservice-as.no
  Audun Skripeland IT ansvarlig 37005730. 90042695! audun@transportservice-as.no
  Roger Dahl Høiland  Trafikkleder 37005726. 90920663. roger@transportservice-as.no
  Stian Holte Trafikkleder 37005725. 90549775! stian@transportservice-as.no
  Morten Fredli  Trafikkleder 37005727. 90920663. morten@transportservice-as.no
  Jan Are Løkken  Trafikkleder 37005728 97056701 jan.are@transportservice-as.no
  Tonje Veråsdal  Kontormedarbeider 37005729. 90645167. tonje@transportservice-as.no
  Geir Myrvang Terminalsjef 37005739. 90861044. geir@transportservice-as.no
  Øyvind Setane  Salgskonsulent 37005735 90761439 oyvind@transportservice-as.no

Booking e-post: booking@transportservice-as.no
 
Transport-Service AS   Frolandsveien 4   4847 Arendal   Telefon 37005720   E-post: booking@transportservice-as.no  post@transportservice-as.no   Org nr: 913883519.
Noen av våre samarbeidspartnere